در سیستم های هوارسانی و تهویه هوا یکی از مهم ترین اجزا ، دریچه هوا است. از دریچه هوا در انتهای سیستم تهویه استفاده می شود. دریچه هوا با طراحی های گوناگون به تولید می رسد و هر یک مناسب برای کارایی های مختلف می باشد. از دریچه هوا برای رفت و یا برگشت هوا استفاده می شود. سیستم های هوارسانی شامل بخش های مختلف می باشد که دارای کانال کشی بوده و در نهایت به دریچه هوا می رسد. در دریچه هوا ، شکل پره ها و تعداد خطوط آن ، میزان ورود  و خروج هوا را مشخص می کند.

انواع دریچه هوا از نظر جنس

 دریچه هوا در مکان های مختلف از قبیل مسکونی، تجاری، اداری و.. استفاده می شود که اغلب به صورت چهارگوش هستند و برای سیتم های مختلف هوارسانی و تهویه مورد استفاده قرار می گیرند.  انتخاب جنس دریچه هوا با توجه به شرایط آب و هوا انجام می شود. انواع دریچه هوا در جنس های آلومینیومی ، پلاستیک، چوب و آهن می باشد.

انتخاب نوع دریچه هوا بسیار مهم است و بر اساس کاربرد آن می توان از انواع مختلف دریچه هوا استفاده کرد. دریچه ها به عنوان ورودی و خروجی هوا به کار می روند. انتخاب دریچه هوا بر اساس ظرفی هوادهی نیز انجام می شود و ابعاد دریچه هوا بسیار مهم است.

شرکت تهران دما فروش دریچه هوا را با بهترین کیفیت ارائه می کند و مشتریان عزیز امکان سفارش اینترنتی دارند بدین صورت که به سایت تهران دما مراجعه کرده و با همکاران ما تماس گرفته شود.

خرید دریچه هوا

خرید دریچه هوا باید با توجه به کارایی مورد نظر انجام شود. انواع دریچه هوا در جنس های مختلف می باشد و طراحی های مختلف دارد که برای خرید دریچه هوا می توانید از همکاران ما در شرکت تهران دما مشاوره دریافت کنید و دریچه هوای مناسب با کارایی مدنظرتان را تهیه نمایید. محصولات این مجموعه شامل انواع تجهیزات سیستم های هوارسانی و تهویه است که در کیفیت بسیار عالی ارائه می شود.

انواع دریچه هوا

 • دریچه هوای برگشت

دریچه هوا برگشت برای دریچه هوا صنعتی و دریچه هوا ساختمان کاربرد دارند. در سیستم های هوارسانی از این نوع دریچه هوا استفاده می شود.

 • دریچه هوای رفت

برای پکیج هواساز و یا تهویه می توان از دریچه هوا رفت بهره برد. که از دریچه هوا رفت برای خروج جریان داخل ساختمان به بیرون استفاده می شود.

 • دریچه دو طرفه هوا

دریچه هوا تهویه به صورت دو طرفه از انواع دریچه هایی است که هم قابلیت رفت و هم برگشت هوا را دارد.

 • دریچه یکطرفه هوا

دریچه هوای یکطرفه یکی از انواع دریچه هوا های رایج است و برای خروج هوای تهویه نشده داخل ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

 • دریچه هوا قابل تنظیم

انواع دریچه هوا طوری طراحی شده اند قابلیت تنظیم هوا را دارند. با استفاده از این دریچه هوا می توان میزان هوا را تنظیم کرد.

 • دریچه جت اسپرت

این دریچه استوانه هایی دارد که در حول مرکز دایره دریچه قرار گرفته اند. این دریچه به صورتی است که سرعت هوا در آن بالا بوده و برای محیط هایی که دارای سقف بالایی 4 متر هستند گزینه ی خوبی است.

 • دریچه کروی

این دریچه ساختاری کروی دارند و در محدوده 180 درجه چرخش دارد.

 • دریچه هوا فن کویل

دریچه تنظیم هوا فن کویل از انواع دریچه هوا رایج است که در شکل های مختلف می باشد. همچنین این دریچه را می توانید در ابعاد مختلف تهیه کنید. دریچه فن کویل در نوع صنعتی بسیر بزرگ هستند و در سازمان ها به کار گرفته می شوند.

 • دریچه هوای خورشیدی

دریچه هوا در انواعی به نام دریچه خورشیدی است که در انواع فریم دار و یا بدون فریم می باشند. این دریچه با کارکرد های مختلف می باشند.

 • دریچه هوا آلومینومی مشبک

دریچه هوای آلومینیومی از انواع دریچه فلزی می باشد که بش داخلی آن به صورت مشبک است و قابلیت تنظیم دارند.

 • دریچه هوا گرد

دریچه هوا گرد از انواع دریچه تهویه هوا تسنت که برای سرویس های بهداشتی کاربرد زیادی دارد.

شرکت تهران دما فروش دریچه هوا و سایر تجهیزات تهویه رسانی را با بهترین قیمت به شما ارائه می کند. برای اطلاع از قیمت دریچه هوا با ما تماس بگیرید.

شرکت تهران دما

آدرس کارخانه: تهران_ابتدای آزادگان شرق_کوچه ی امید_پلاک 12

ایمیل: sherkate.tehrandama

مشاوره و فروش:   09125456950   02166173302

 در صورت پاسخگو نبودن شماره های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت تهران دما آرکا پیام دهید.

شماره تماس واتس آپ شرکت تهران دما آرکا:  09190888245

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 382
نمایش همه
علاقه مندی ها ()